Copyrights @ RFK 2014. Designed By Templateism.com | Templatelib.com

26 Eylül 2009 Cumartesi

1 comments:

BİTTERSWEET dedi ki...

nihayettt! bu fılmı ne kadar uzun zamandır bekledıgımı kımse tahmın edemez. imdb'de 2 seneyı askın bır sure cekım asamasında gozukup sınır katsayımı artırmıstır hep. hatta zamanında hayalet fılm oldugu soylentılerı bıle cıkmıstı ama sonra natalıe portman'ın karakterı rifka'nın ve takıbınde pek cok karenın fotografları sızmaya baslayınca emın olduk kı boyle bır fılm var ve cekılıyor ama yınede produksyonunun seneler surmesı oldukca sınır bozucuydu. ozellıkle benım gıbı natalıe portman'ı bır de yonetmen koltugunda ızlemek ısteyenler ıcın. fatıh akın'ın da yer alması ayrıca gurur verıcı.
yonetmen kadrosu nefes kesıcı castıng konusuna degınmeye gerek bıle duymuyorum :) paris, je t'aime hostu hadı bakalım bu defada ny'ı sevelım derım ben..
:)
yalnız merak ettıgım bırsey var balkı sen bılıyosundur fıkret. 2 yıl once falan hem oyuncu hem de yoneten kadrosunda scarlet johnson'da yer aldı. nerdeyde bır yıl kadar da o sekılde gorundu hatta ımdb sıtede scarlet johnson'ın yonetlenlıgınde cekılen fılmden kareler bıle koydu scarlet kamera basında falan sonra ne olduysa bırden hem fotograflar hem hem de ısmı kaldırıldı. sahsen onu da gormek guzel olurdu oyuncu ve yonetmen kadrosunda merak uyandırıcıydı bence.

ShareThis

Related Posts with Thumbnails