Copyrights @ RFK 2014. Designed By Templateism.com | Templatelib.com

17 Haziran 2009 Çarşamba

4 comments:

tuncywashere dedi ki...

Düş Bahçeleri albümünün konsept devamı. Kibir versiyonunu sevdim ama o şarkı Hande'de daha iyi duruyor.Bekleyelim de Görelim'i sevmedim. Ne dediği anlaşılmıyor. Unutmadım Mustafa Ceceli'deki kadar etkileyici değil hatta bayık bir versiyon olmuş.Şu beşi içinde en iyisi Lale Devri yorumu olmuş. Kaçak'ı zaten şarkı olarak daha önce de beğenmediğim için bana pek hitap etmedi.Deniz Yıldızı gibi oldukça sıkıcı bir albümden sonra daha iyi aranjeler beklerdim. Sanırım o da bunun farkındaki eski şarkılarına tutundu.Aklımda en son yaptığı çalışmalar değil en son Bahane albümü ve O Kadın filminde kullanılan o eşsiz şarkıları kaldı.İnat etmeyip yeni düzenlemeleriyle bir best of çalışması yapsa asıl patlamayı o noktada yaşayacak gibime geliyor ...

RFK dedi ki...

albüm çıktıktan sonra tamamen değerlendirme taraftarıyım ben. belki albümün içinde sırayla dinlendiği zaman güzel gelecek düzenlemelere gitmiş olabilirler. iyimserim resmen:)

tuncywashere dedi ki...

O da doğru :) İnşallah yanılırım. Çünkü sürekli dönüp dolaşıp eski Sezen şarkılarının yanında müptela olabileceğim yenilerini de istiyorum ben :) 16 Haziran'ı bekliyorum DVD içeriği ne olacak onu da merak ediyorum.

tuncywashere dedi ki...

Albümü bugün aldım ve dinledim. Oğlu Mithat Can'ın yazdığı Tören güzel bir şarkı olmuş. İtirafçı Olma'nın Kıvanch K versiyonunu sevdim. Ama malesef albümün tamamı için fikrim değişmedi. Bu arada albümde 3 değil 4 tane yeni şarkı var :) Sezen Aksu'nun 13 yıl önce yazmış olduğu bu şarkı albüm içinde bir yerde saklı :) Onu da sevdim :)

ShareThis

Related Posts with Thumbnails